Výhody plastových jímek a septiků od Špaček plast s.r.o.

Certifikované výrobky

 

certifikatyNaše jímky a septiky splňují veškeré technické normy, mají svůj vlastní certifikát, stavební technické osvědčení, statické výpočty a jsou charakteristické svojí dlouhou životností. Všechny nádrže vyrábíme pouze z kvalitního a odolného polypropylenu, který zaručuje 100% svařitelnost a těsnost! Několikanásobné vnitřní a vnější vyztužení jímek a septiků zajistí dokonalou pevnost nádrže.

Dodání do 48 hodin

 

dodaniStandardní doba dodání od objednání nádrže je 7 dnů. Pokud si zákazník vyzvedne nádrž osobně na naší provozovně, tak může být nádrž připravena do 48 hod k odběru. Expresní dodání do 24 hod – Nabízíme také expresní dodání objednané nádrže na místo určení do 24 hod naší firmou za poplatek 15Kč/km (tam i zpět).

Doprava ZDARMA

 

dopravaNa všechny nádrže nabízíme dopravu zdarma po celé ČR. Po slovenské republice je cena za rozvoz nádrží 8Kč/km. Nádrže Vám po domluvě bez problému dopravíme i do hůře přístupných oblastí, jako jsou chatové či zahrádkářské kolonie.

Individuální přístup

 

pristupNabízíme individuální přístup k zákazníkovi – profesionální kompletní poradenství. Díky zkušenostem a nemodernější technologii při výrobě jsme schopni splnit jakýkoliv Váš požadavek na funkci, tvar a velikost nádrže.

Vysoce kvalitní materiály

 

materialPři výrobě jsou použity vysoce kvalitní materiály z polypropylenu zaručující 100% těsnost. Nádrže firmy Aquasep jsou staticky spočítány a díky použitým materiálům při výrobě je jejich životnost minimálně 20let.

100% pevnost nádrže

 

pevnostVšechny naše výrobky jsou vyrobeny na základě statických výpočtů se životností min. let. Každý výrobek prochází po dokončení hloubkovou kontrolou kvality certifikovaným pracovníkem NDT. Po schválení výrobku je dále zkoumána vodotěsnost výrobku tzv, zkouškou o těsnosti, kde na základě výsledku obdrží zákazník protokol o nepropustnosti nádrže dle ČSN 750905.