AQUASEP jako bazénový inovátor

AQUASEP je dynamicky rozvíjející se firma s nekonečmými nápady a neustálými inovacemi a vývoji nových zařízení v reakci na požadavky zákazníků dnešní doby. Díky průběžnému zlepšování a řešením komplexních potřeb zákazníka získáváme stále nové trhy především v zahraničí.

2007 2013 2015 SOUČASNOST

Firma byla založena v roce 2007 jako fyzická osoba. V této době se firma zabývala především výrobou plastových nádrží pro domovní použití a výrobou podzemních bazénů.

Následoval úspěšný vývoj našich výrobků, kde jsme ve spolupráci s odborníky na statické posuzování stavebních výrobků navrhli unikátní konstrukční řešení, které bylo revoluční pro tuto dobu u plastových nádrží.

V roce 2013 byla firma přetransformována na společnost s.r.o.. Společnost díky odhodlanosti inovovat a investovat kapitál do stále nových technologií, získává rychlý nárust zakázek a začíná pronikat na zahraniční trhy. V souvislosti na stále větší výrobní kapacitu se otevírá v pořadí již třetí výrobní a distribuční středislo, tentokrát v obci Vladislav na Vysočině.

Společnost disponuje trvalým růstem v objemu tržeb a počtu přijatých zakázek.

Otevření moderní výrobní haly s dosud technicky nejvyspělejšími technologiemi
na trhu na ploše 2 000 m2.

Otevření nového showroomu v městě Třebíč, které se pyšní jako největší na vysočině a právem se řadí mezi největší v celé ČR.

Přicházíme na trh s dynamickou obchodní značkou Aquasep zajišťující jak plastové nádrže, tak luxusní bazény všech našich řad.

Expandujeme do řady evropských zemí.

Vývoj jedinečných bazénových konstrukcí pro nadzemní bazény. Vývoj unikátních prvků na všech řadách našich prémiových bazénů, které jsou velice sofistikované a zákazníkovi přinášejí spoustu výhod.

Vývoj vlastních elekrozařízení a moderní automatizace.